ΦόρουμΗμερολόγιοΕικονοθήκηΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΚατάλογος ΜελώνΟμάδες ΜελώνΣύνδεσηΕγγραφή
Η Μαρία Στεφάνου μας ταξιδεύει με το καινούριο της βιβλίο "Μια Βόλτα στον Παράδεισο". Κυκλοφορεί από τις εκδόσεις Λιβάνη σε όλα τα βιβλιοπωλεία!!! ~~~ Κυκλοφόρησε το δεύτερο τρέιλερ της ταινίας "50 Shades Of Grey". Δείτε το στο αντίστοιχο τόπικ!
Πρόσφατα Θέματα
» Άγγελος & Δαίμονας - Laini Taylor
Σήμερα στις 2:30 am από evi

» Άγγελοι-Λορεν Κέιτ
Χθες στις 11:11 am από EliRose

» Πενήντα Αποχρώσεις Του Γκρι - The Movie
Σαβ Dec 20, 2014 5:02 pm από evi

» Παραλήρημα - Λόρεν Όλιβερ
Πεμ Dec 18, 2014 11:21 pm από evi

» Maps To The Stars (2014)
Πεμ Dec 18, 2014 10:00 pm από Vanina

» Vampire Diaries - TV Series
Πεμ Dec 18, 2014 5:07 pm από T-NM-E-BD

» Γλυκιά Καταστροφή - Jamie McGuire
Πεμ Dec 18, 2014 4:00 pm από EliRose

» Θρύλος-Marie Lu
Πεμ Dec 18, 2014 12:46 am από EliRose

» Taylor Lautner
Τετ Dec 17, 2014 11:31 pm από evi

» Robert Pattinson
Τετ Dec 17, 2014 12:48 pm από EliRose

Similar topics
  • » TA ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ CAMILA BORDONABA
  •  2014
    ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
    1234567
    891011121314
    15161718192021
    22232425262728
    293031    
    ΗμερολόγιοΗμερολόγιο

Quote of the Week
    "So it’s still standing? I would've thought you two had knocked it to rubble by now. What were you doing last night? Discussing the national debt?"

Emmett Cullen, Breaking Dawn
    Μια Βόλτα Στον Παράδεισο

Στην προσπάθειά της να ορθοποδήσει και να ξεπεράσει το φιάσκο του γάμου της, απογοητευμένη η Ζωή καταφεύγει στη Σαντορίνη. Εκεί γνωρίζει την Άννα, ιδιοκτήτρια πανσιόν, που της προσφέρει δουλειά, και τη Μαργαρίτα, ξαδέλφη της Άννας. Στο νησί την ακολουθούν και οι δύο αγαπημένες της φίλες, η Δανάη και η Βίκυ.

Η μοίρα όμως έχει ένα παράξενο σχέδιο.

Στο μαγευτικό σκηνικό της Σαντορίνης οι πέντε κοπέλες θα μπλέξουν τις ζωές τους, θα βρεθούν αντιμέτωπες με μυστικά και ψέματα, με μίση και πάθη που θα έρθουν στην επιφάνεια και θα γνωρίσουν τον έρωτα εκεί που δεν το περιμένουν. Θα κλάψουν, θα πονέσουν, θα γελάσουν, θα θυμηθούν και, προπάντων, θα αναζητήσουν η καθεμιά το δικό της προσωπικό παράδεισο.

Share | 

Η πλανευτρα μαγισσα (μια τελειως διαφορετικη ιστορια που ανατρεπει τα παντα)

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Go down 
    Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4  Next
    ΣυγγραφέαςΜήνυμα
    DEMONA CULLEN PATTINSON
    Eclipse Bitten
    Eclipse Bitten

Female Δίδυμος
    Τόπος: συρος,ερμουπολη
    Αριθμός μηνυμάτων: 458
    Registration date: 25/12/2009

Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Influencing emotions

ΔημοσίευσηΘέμα: Η πλανευτρα μαγισσα (μια τελειως διαφορετικη ιστορια που ανατρεπει τα παντα)   Παρ Apr 02, 2010 1:43 pm

Πανε μερες που βλεπω καθε βραδυ αυτο το προσωπο δεν ξερω γιατι ερχετε συνεχεια στα ονειρα μου και τι μου ετοιμαζουν παλι οι μοιρες. εχει ξημερωσει πρεπει να σηκωθω τα παιδια θα ειναι ειδη στο στουντιο και θα με περιμενουν, ο λεο πειναει μου νιαουριζει και τριβετε επανω μου αχ τωρα βρεικες και εσυ? δεν ηξερα να βαλω και χρονομετρο καθε φορα που θα πειναω....σταματα την γκρινια λεο να χαρεις οριστε φαε λιγο κινεζικο απο εχτες. Δεν προλαβαινω εχω ειδη αργησει ο μαρκους θα με κατσαδιασει παλι.....γιατι επεσε ο κληρος σε εμενα να προσεχω αυτο το απολολο προβατο?...το ακουσα αυτοοοο....Για οσους δεν γνωριζουν ειμαι μαγισσα το εμαθα οταν ειμουν 2 χρονων οταν για πρωτη φορα μετακινησα το μπιμπερο μου μονο με το μυαλο μου οι γονεις μου ηταν μαγοι αλλα δεν χρησιμοποιουσαν τις δυναμεις τους παρα μονο για εκτακτη αναγκη δεν ηθελαν να τραβανε τα βλεματα επανω τους ηθελαν μια ηρεμη ζωη ,μια φυσιολογικη ζωη θα ελεγα καλητερα γιαυτο και με εμαθαν να μην τις χρησιμοποιω καθολου. απο μικρη ειχα πολλα περιεργα χαρισματα αλλα αυτο που πραγματικα με μαγεψε ηταν το τραγουδι,παραδεχομαι οτι εχω πολυ ωραια φωνη μαγευτικη οπως λενε οι περισσοτεροι που με ακουνε. Για πρωτη φορα τραγουδισα οταν ημουν 8 χρονων στην γιορτη του σχολειου μου ,η δασκαλα μου επιασε τους γονεις μου και τους ειπε οτι καλο θα ηταν να με πανε σε καποιο ωδειο για φωνητικα γιατι τετοια χρια φωνης δεν πρεπει να παει χαμενη. Στην αρχη οι γονεις μου ηταν επιφιλακτικοι δεν ηθελαν να καβαλησω το καλαμι η καλητερα την σκουπα και να πεταξω....αλλα στην πορεια καταλαβαν οτι αυτο που εκανα με ευχαριστουσε πολυ με εκανε χαρουμενη και το ξανασκευτηκαν.....23 μαιου 2004 η χειροτερη χρονια της ζωης μου οι γονεις μου πανε ταξιδι στην ιταλια για κατι δουλειες του πατερα μου,η μητερα μου φενονταν ανυσηχη εβλεπα τον τρομο στα ματια της δεν μου ελεγαν τιποτα. ειμουν 10 χρονων πολυ μικρη για να ανακατεβομε με τις δουλειες του μπαμπα μου αλλα αρκετα μεγαλη για να καταλαβω οτι κατι δεν πηγαινε καλα ενα βραδυ πριν φυγουν χωρις να το θελω ακουσα την συζητηση τους....τομας εισαι σιγουρος οτι θα τελειωσει ειρηνικα? φοβαμε πολυ για την λαρα αν μαθουν γιαυτην? ροουζ οι βολτουροι δεν θα μαθουν ποτε για την λαρα ποτε....ΒΟΛΤΟΥΡΟΙ? ποιοι ηταν? τι ηθελαν απ τους γονεις μου? και γιατι να μην μαθουν ποτε για μενα? ηταν και αυτοι μαγοι? δεν καταλαβα τιποτα. η τελαιτεα κουβεντα των γονιων μου ηταν ποτε να μην πω σε κανεναν τι ημουν και ποτε να μην χρησιμοποιουσα τις δυναμεις μου μετα με φιλησαν τρυφερα με αγκαλιασαν και μου ειπαν οτι θα γυρισουν συντομα.....ΣΥΝΤΟΜΑ τι τραγικη ειρωνια οι γονεις μου πεθαναν καηκαν ζωντανοι μεσα στο αμαξι τους.......στην κηδεια δεν εκλαψα θυμαμαι ομως τον πονο στην καρδια μου πολυ καλα, ακομα ποναω ...ποναω πολυ γιατι μου υποσχεθηκαν οτι θα γυρισουν υποσχεθηκα στον εαυτο μου οτι θα μαθω την αληθεια ακομα και αν πρεπει να χρησιμοποιησω τις δυναμεις μου. Την επομενη μερα με εστηλαν στην θεια μου στο λονδινο ηταν αδερφη της μητερας μου την ειχα δει μια φορα στην ζωη μου οταν ημουν 6 χρονων θυμαμαι να μου τσιμπαει τα μαγουλα και να λεει οτι ειμαι πραγματικα μια κουκλα
    Επιστροφή στην κορυφή Go down
    Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών
    DEMONA CULLEN PATTINSON
    Eclipse Bitten
    Eclipse Bitten

Female Δίδυμος

Forks Student Profile

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η πλανευτρα μαγισσα (μια τελειως διαφορετικη ιστορια που ανατρεπει τα παντα)   Παρ Apr 02, 2010 3:36 pm

Μια κουκλα...χα..ωρες ωρες μου την δινει να ειμαι τοσο ομορφη γιατι κανεις δεν κοιταει την ψυχη μου κανεις δεν μπορει με νοιωσει πραγματικα και να καταλαβει την αναγκη μου για αγαπη...αγαπη, ερωτας, ποτε θα καταλαβω τι σημαινουν ολα αυτα?..Αλλα ας μην μακρυγορω η ιστορια μου ειναι μεγαλη ....οπως σας ειπα και προηγουμενως μετα το θανατο των δικων μου με ανελαβε η θεια μου η σαμανθα ειναι πολυ καλη μαζι μου με αγαπαει πολυ μου το δειχνει καθε μερα με το να μου συμπαραστεκετε σε καθε μου βημα ακομα και στις τρελες μου...πριν ενα χρονο σαν σημερα στα γεννεθλια μου η θεια μου αποφασισε να μου κανει ενα ξεχωριστο δωρο........καλημερα κουκλιτσα μου.....τι μερα ειναι σημερα???θεια κλεισε τις κουρτινες σε παρακαλω νυσταζωωω...ελα τωρα λαρα μου σαν σημερα γεννηθηκες..πρεπει να σηκωθεις εχουμε ετοιμασιες πρεπει να....οχου μωρε θεια ελεος 15 χρονων πηγα οχι αλλ παρτυ δεν ειμαι κανενα παιδακι..μαλιστα το κοριτσακι μου μεγαλωσε,μεγαλωσε αρκετα ομως ωστε να μην δεχετε ουτε δωρα????χρονια πολλα γλυκεια μου ......τι ειναι αυτο? ηταν ενα κουτι με ενα γαλαζιο φιογκο το οποιο χα κουνιονταν?? κατα καιρους η θεια μου εκανε μαγικα στο σπιτι και ειχα συνηθησει στην ιδεα οτι ολα να τα περιμενω απο εκεινη...δεν πιστευω να εχει καμια σαυρα μεσα?? χαχα ελα τωρα ασε τις χαζομαρες ανοιξετο..δεν το πιστευω θεια? ειναι τοσο γλυκουλι τι ειναι αρσενικο η θυληκο? αντρας ειναι...μια που δεν βρισκεις εσυ κανεναν αποφασισα να σου φερω καποιον να σε προσεχει.....ειναι κουκλος πως τον λενε? δεν εχει ονομα περιμενει εσενα να του βγαλεις..μμμ......μαλιστα για να σε δω...εισαι μαυρος φουντωτος και εχεις πρασσινα ματια...τι λες για το μπουμπουκος....ε οχι και μπουμπουκος.....αααααα παρτο απο εδω.......μια γατα που μιλαει????θεια εχεις τρελαθει τελειως?????....ε....ναι....ξεχασα να στο πω μιλαει ναι αλλα.....θεια εχεις υποψη σου τι θα γινει αν τον ακουσει κανεις?? χαχα χαζουλα μου μονο εμεις μπορουμε να τον ακουσουμε. και που τον βρηκες? πως σου ηρθε οτι θα ηθελα ποτε μια γατα που μιλαει?...ε συγνωμη γατος ειμαι...α μαλιστα ωραια εχω εναν γατο που μιλαει και ειναι και 100% αρσενικος. Ελα τωρα λαρα μου μην θυμωνεις σημερα εχεις γεννεθλια πρεπει να κανεις θετικες σκεψεις .Λοιπον ακου τον βρηκα σε ενα παζαρι στην οδο στρηπ καταλαβα απ την αρχη οτι ειναι ξεχωριστος οταν τον ακουσα να μου λεει οτι η μπλε μπερτα μου τεριαζε καλητερα απ την πρασσινη που ημουν ετοιμη να αγορασω ......ααα μαλιστα πεσμου ετσι βρε θεια καταλαβες οτι ειναι ξεχωριστος απ τις στυλιστικες του ικανοτητες και οχι επιδει μιλουσε....ελεος τι αλλο θα ακουσω πρωι πρωι? λοιπον ωραια τελος παντων μερα που ειναι δεν θα το κανω και θεμα σευχαριστω πολυ θεια μου..σηκωθηκα και της εδωσα ενα ναζιαρικο φιλι για συγνωμη που την επρηξα με την γκρινια μου...Λοιπον κυριε 100%αρσενικο πως σου φενεται το λεο???? σου αρεσει σαν ονομα?? μμμ ναι γιατι οχι λεων αλλωστε λενε τα λιονταρια.χαχαχαχαχα μαλιστα εισαι και ψωνιο χαχαχαχα
    DEMONA CULLEN PATTINSON
    Eclipse Bitten
    Eclipse Bitten

Female Δίδυμος

Forks Student Profile

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η πλανευτρα μαγισσα (μια τελειως διαφορετικη ιστορια που ανατρεπει τα παντα)   Σαβ Apr 03, 2010 2:29 am

Καπως ετσι τον συνηθησα και μπορω να πω με σιγουρια πλεον οσο γελοιο και αν ακουγεται, οτι ο λεο ειναι ο μονος που με καταλαβαινει απολυτα. Στο σχολειο καμια φορα με περνει απο πισω αλλα στην μεση κοντα πριν φτασω στην αυλη γυρναει πισω. Τους φιλους μου δεν τους χονευει καθολου ειδικα τον μαρκους. Μου λεει πως αυτος δεν ειναι καλος και πως εχει κατι το βλεμμα του που τον φοβηζει. Εγω ομως δεν τον ακουω ξερω ποιοι ειναι φιλοι μου και ποιοι οχι δεν χρειαζεται καμια μαγικη εικανοτητα για να καταλαβεις οτι ο λεο δεν χονευει τον μαρκους γιατι πολυ απλα ο μαρκους δεν με βλεπει σαν φιλη αλλα σαν κατι παραπανω. τελικα οντως οι γατες ειναι πολυ ζηλιαρικα ζωα. Εχω φτασει στο στουντιο λαχανιασμενη......ουφ συγνωμη παιδια με πηρε ο υπνος....ειχα να ταισω και το λεο....... Αμαν ποια με αυτο το ζωο ουτε ζευγαρι να εισασταν...μαρκους δεν καταλαβαινω ποιο ειναι το προβλημα σου με το λεο? και σταματα να τον λες ζωο. Και τι ειναι λαρα? ανθρωπος? ενα ψορογατο ειναι.....δεν μιλαω αλλο γιαυτο το θεμα γιατι θα μαλωσουμε και ζητησα συγνωμη δεν ειναι αναγκη να το κανεις θεμα. λοιπον ξεκιναμε?????? η σαρα οπως παντα πεταξε την κακια της. Οποτε σου καπνισει εσενα θα ξεκιναμε? λοιπον βλεπω οτι εχετε ορεξη για καυγα καλητερα να φευγω.....οχι λαρα περιμενε...μου επιασε το μπρατσο και με εσφιξε με δυναμη...ελα τωρα την ξερεις την σαρα...σε παρακαλω πρεπει να τελειωσουμε το κομματι..στα ματια του μαρκους εβλεπα να με παρακαλαει να μην φυγω..δεν μπορουσα να καταλαβω τι ειχε παθει μαζι μου? ενταξει σαν εφηβοι ερωτευομαστε αλλα σε λογικα πλαισια αυτο ειχε παραγινει με κοιτουσε συνεχεια μου εγραφε τραγουδια, μου εστελνε λουλουδια και ειχε κανει αποιρες προσπαθειες να με φιλησει αλλα ματαια. δεν λεω ηταν πολυ ομορφος ψηλος μελαχρινος με σταχτια ματια και μαλλια μεχρι τον ωμο. κλασικος ροκας. οτι πρεπει για τα γουστα μου. ΑΛΛΑ....δεν ενιωσα τιποτα για εκεινον...δεν μοιαζει σε καμια περιπτωση στο προσωπο που βλεπω στον υπνο μου τοσο ηρεμο και ταυτοχρονα τοσο μυστηριοδες ενα αγαλματενιο προσωπο ενος πανεμορφου αγοριου γυρω στα 17....ποιος ειναι? και γιατι τον βλεπω τωρα τελαιτεα συνεχεια? λαρα με ακους? λαρα?.......ε..εε ναι σακουω...λαρα ωρες ωρες νομιζω οτι δεν με προσεχεις..το μυαλο σου ειναι αλλου ..σε προβληματιζει κατι? οχι ειμαι μια χαρα...λοιπον ας τελιωνουμε επιτελους το κομματι. ανεβηκα οπως οπως την μικρη σκηνουλα που ειχαμε στησει στο γκαραζ του μπαμπα του μαρκους και επιασα το μικροφωνο...Για οσους δεν καταλαβαν εχουμε φτιαξει ενα συγκροτημα εγω τραγουδαω ο μαρκους παιζει ηλεκτρικη κιθαρα ,η σαρα ειναι στα ντραμς και ο χαβιε στο πιανο. λεγομαστε βαμπιρ για το λογο οτι ειμαστε γκοθικ συγροτημα...παμε πολυ καλα σαν μπαντα και ολο και περισσοτερες πολης μας ζητανε για συνα
    υλιες το καινουριο τραγουδι μας λεγεται sweet sacrifice (γλυκεια θυσεια)
    DEMONA CULLEN PATTINSON
    Eclipse Bitten
    Eclipse Bitten

Female Δίδυμος

Forks Student Profile

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η πλανευτρα μαγισσα (μια τελειως διαφορετικη ιστορια που ανατρεπει τα παντα)   Σαβ Apr 03, 2010 9:26 am

αυτο το τραγουδι καποτε θα γινει πολυ χαρακτηριστικο για την ζωη μου...οταν τραγουδαω ξεχναω τα παντα ειμαι εγω και το μικροφωνο δεν υπαρχει τιποτα αλλο.....το γκαραζακι του μαρκους εχει γεμισει κοσμο μικροι μεγαλοι που θελουν να μας ακουσουν δεν περιμενα τετοια αγαπη απ τον κοσμο...στο τελος του ρεφρεν μας αποθεονουν.. καλα τα πηγαμε και για σημερα...παιδια πρεπει να φυγω......απο τωρα??μαρκους ειναι ειδη 2 πρεπει να....ποτε δεν καθεσαι μαζι μας παντα φευγειςςςς......αστην να φυγει...η πριγκιπισσες δεν καθονται με απλους θνητους....σαρα σταματα τις ανοησιες.......ειπε ο μαρκους και με κοιταξε τρυφερα..μην την ακους λαρα απλα παντα φευγεις....εχεις δικιο μαρκους παντα φευγω αλλα κανεις δεν ρωτησε γιατι φευγω....γιατι φευγεις? αποκριθηκε ο χαβιε.......γιατι ποτε κανεις σας δεν θα μπει ουτε καν στον κοπο να με καταλαβει σαν ανθρωπο ποτε ομως..σηκωθηκα και εφυγα πολυ στεναχωρεμενη..απο πισω μου ο ....τι ...συμπτωση .....ο μαρκους..λαρα? λαρα? περιμενε....με επιασε απ το χερι και με τραβηξε με μια τρυφεροτητα επανω του...τον απεφυγα οσο μπορουσα....γιατι το κανεις παντα αυτο? γιατι φευγεις?γιατι το βαζεις στα ποδια οποτε βλεπεις τα σκουρα?μαρκους αρκετα σκουρα εχω φορεσει ειδη στην ζωη μου μην τα βλεπω κιολας...λαρα αν αναφερεσαι στους γονεις σου πανε 6 χρονια απο τοτε....ξεπερασετο με το να τους θρηνεις και να κλεινεσαι στον εαυτο σου δεν θα τους φερεις πισω.....καταβαθος ηξερα οτι εχει δικιο αλλα κατι δεν πηγαινε καλα στον ξαφνικο θανατο τους το ηξερα το ενιωθα αυτοι οι βολτουροι φταινε αυτοι τους σκοτωσαν....πρεπει να μαθω πρεπει.....τι πρεπει να μαθεις λαρα? μα τι εχεις παθει?....οχου παραταμε και εσυ.............εσπρωξα τον μαρκους τοσο δυνατα που πεταχτηκε 3 μετρα μπροστα....παγωσα ολοκληρη η τελαιτεα φορα που χρεισιμοποιησα την δυναμη μου ηταν οταν ημουν 2 χρονων....πως το εκανα αυτο???πηγα κοντα του ηταν αναισθητος τον φιλησα τρυφερα στο μαγουλο και εφυγα δεν ειχα καιρο για εξηγησεις επρεπε να το πω στην θεια μου...
    DEMONA CULLEN PATTINSON
    Eclipse Bitten
    Eclipse Bitten

Female Δίδυμος

Forks Student Profile

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η πλανευτρα μαγισσα (μια τελειως διαφορετικη ιστορια που ανατρεπει τα παντα)   Σαβ Apr 03, 2010 11:13 am

θεια? θεια σαμανθα? μα που πηγες που εισαι? ελα γλυκεια μου τι συμβαινει? ημουν τοσο λαχανιασμενη που δεν μπορουσα να αρθροσω λεξη......θει ....θειθειαααα το εκανα...ποιο καλε ?τι εκανες?? χ..χωρις να το θελω ......χρησιμοποιοησα την δυναμη μου.......συγνωμη.....δεν ξερω πως εγινε...με πλησιασε ο μαρκους και εγω εκεινη την ωρα σκευτομουν και.......ηρεμησε γλυκεια μου...σε παρακαλω......συγνωμη θεια δεν πρεπει να χρησιμοποιω τηνδυναμη μου ......λαρα εχεις την εντυπωση οτι απ την στιγμη που γεννηθηκες μονο 2 φορες χρησιμοποιησες την δυναμη σου?πεσμου κοριτσι μου αυτο νομιζεις?....μα τι λες τωρα θεια φυσικα και αυτο νομιζω...ποτε δεν εχω επιχειρηση να κανω μαγια ποτε.....χαχαχαχαχαχαχα λαρα μου ποσο αφελης εγινες και δεν βλεπεις μπροστα σου..τι εννοεις θεια?πηγαινε σε εναν καθρευτη και δες την δυναμη σου να κυκλοφοραει ελευθερη.....εκεινη την ωρα τρομαξα νομιζα οτι καμια αυρα εχει βγει απο μεσα μου και κυκλοφοραει εξω...δεν βλεπω τιποτα θεια για ποια δυναμη μιλας? για την ομορφια σου λεω χαζουλα και για την υπεροχη φωνη σου που μεχρι και τον σατανα μαγευεις με την χρια σου ,ελα τωρα θεια κοψε την πλακα εγω σου μιλαω σοβαρα.....γιατι εγω δεν σου μιλαω σοβαρα? ελα τωρα λαρα δεν το εχεις καταλαβει τοσο καιρο? απο μωρακι τραβουσες ολα τα βλεμματα επανω σου η ομορφια σου ειναι σαγινευτηκη και η φωνη σου νεκρους ανασθενει πως νομιζεις οτι το βαμπιρ επιβιωνει σαν συγκροτημα? και γιατι σας θελει τοσος κοσμος να σας ακουει??? για σενα ερχοντε ολοι χωρις εσενα το βαμπιρ δεν θα υπηρχε...ειχα μεινει αφωνη πως μπορουσε να τα λεει ολα αυτα? δηλαδει η δυναμη μου ηταν η ομορφια μου? ξανακοιταχτηκα στον καθρευτη πιανωντας το μαγουλο μου και κοιτωντας με ειχα πολλα χρονια να κοιταχτω σε καθρευτη η τελαιτεα φορα ηταν οταν ημουν 10 χρονων...θυμαμε την μαμα να μου χτενιζει τα μαλλια μου και να μου λεει οτι ειμαι πανεμορφη....τα μαλλια μου ειναι μαυρα σαν πισσα και μακρια σαν της γιασμην απ το 1000και 1 νυχτες λαμπουν σαν τον ηλιο....οι ωμοι μου ειναι ιση μεταξυ τους και καλογυμνασμενοι το στηθος μου ειναι πολυ μεγαλο στητο και σκληρο σαν πετρα η κοιλια μου ειναι επιπεδη και διαγραφονται οι κοιλιακοι η μεση μου δαχτυλιδι και η καμπυλες μου .............και η σακιρα θα τις ζηλευε...τα ποδια μου ειναι μακρια πολυ...τα ματια μου εχουν γατισιο σχημα και ειναι και αυτα μαυρα σαν τα μαλλια μου..τα χειλη μου ειναι σαρκοδες φουσκοτα και πολυ κοκκινα απο μονα τους ..........τωρα που με παρατηρουσα καλητερα ναι θα μπορουσα να πω οτι ειμαι ομορφη και οτι ο θεος μου εδωσε μια σπανια ομορφια.....για το μονο που δεν ημουν σιγουρη ομως ηταν αν την ομορφια μου την ειχε δωσει ο θεος η ο διαολος?....θεια γιατι να γεννηθω μαγισσα? γιατι επρεπε να πεθανουν οι γονεις μου? ποιοι ειναι οι βολτουροι τι ηθελαν απ τους γονεις μου και γιατι δεν επρεπε να με δουν? δεν αντεξα εμπιξα τα κλαμματα χρονια ηθελα να την ρωτησω ολα αυτα αλλα δεν ημουν σιγουρη αν ηθελα να μαθω την αληθεια.....γλυκο μου παιδι ελα εδω με επιασε στην αγκαλια της και με φιλησε τρυφερα στο μαγουλο...λαρα μου ακουσε με προσεχτικα.....το οτι γεννηθηκες μαγισσα δεν ειναι κακο δεν σημαινει οτι επιδει εισαι μαγισσα εισαι δημιουργημα του διαβολου.....υπαρχουν εκατονταδες χιλιαδες καλοι μαγοι ανα τον κοσμο που κανουν μονο καλο και βοηθουν τους ανθρωπους.τωρα οι γονεις σου πεθαναν γιατι ηταν γραμμενο απ τις μοιρες να γινει....οχι οχι θεια τους σκοτωσε τους σκοτωσε αυτοι φταινε αυτοι οι βολτουροι ποιοι ειναι θεια πεσμου τι ειναι? ειναι σαν και εμας? σε παρακαλω θα τρελαθω πεσμου....Ενα ενα γλυκεια μου...λοιπον καταρχας που ξερεις για τους βολτουροι? αθελα μου ειχα ακουσει την μαμα και τον μπαμπα να μιλουν γιαυτους με τρομο....μαλιστα...ακουσεμε λαρα μου πολυ προσεχτικα....οι βολτουροι δεν ειναι σαν και εμας ειναι κακα πλασματα της νυχτας ειναι καταραμενοι να πινουν αιμα σε ολη την αιωνιοτητα τους για να ζησουν....τι??? δηλαδει θες να πεις οτι ειναι???ακριβως λαρα μου ειναι βρυκολακες...οπως ακριβως το ονομα του συγκροτηματος σας....γιαυτο στην αρχη εφερνες αντιρηση με το ονομα ε? ναι γλυκεια μου μια τετοια ονομασια θα τους τραβηξει ολους επανω σας ......ευτηχως ομως εχω κανει ενα ξορκι που δεν μπορει κανενας βρυκολακας να μαθει για το συγροτημα σας φυσικα οσο βρισκεστε αγγλια σε αλλο μερος δεν μπορω να κανω τιποτα.θεια και τη σχεση εχουν οι γονεις μου με τους βολτουροι? ο πατερας σου μικρος διατηρουσε αριστες σχεση με τον αρο τον αρχηγο των βολτουρη ηταν κατι σαν το δεξι του χερι οι δυναμεις του πατερα σου εξηπηρετουσαν τις αναγκες του αρο σε μεγαλο βαθμο μεχρι που ο πατερας σου ερωτευτηκε την μητερα σου τοτε του ζητησε να φυγει απο κοντα του για να παντρευτει ο αρο αρνηθηκε του ζητησε μαλιστα να τους κανει και εκεινους βρυκολακες για να αποκτησουν πανισχυρες δυναμεις αρνηθηκε ο πατερας σου και παλι τοτε για να τους αφησει να φυγουν τους εβαλε να υποσχεθουν οτι το πρωτο παιδι που θα εκαναν θα του το εδιναν για να μεινει κοντα του. ο πατερας σου προκειμενου να φυγει του ειπε ενταξει. νομιζε οτι με το να φυγει απ την χωρα θα γλιτωνε απ τον αρο αλλα ελα που ο αρο εχει στρατο παντου και δεν αργησε να τους ανακαλυψει περασαν 10 χρονια βεβαια αλλα ο αρο τους βρηκε και εμαθε και για σενα οτι εισαι μια πανεμορφη μικρη μαγισσα με υπεροχη φωνη φανταζεσαι την χαρα του αρο? θα σε αφηνε να μεγαλωσεις λιγο και μετα θα σε εκανε βρυκολακα θα ησουν το δυνατο χαρτι του με καθε σου χαδι καθε σου βλεμμα θα σαγινευες και τον ποιο απιστο με την γλυκεια φωνη σου θα εκανες πολεμους να σταματησουν την μαχη για να σε ακουσουν και φυσικα ο αρο θα σε εκανε γυναικα του.θεια δεν καταλαβαινω θες να μου πεις οτι αν γινομουν βρυκολακας θα ημουν ακομα ποιο ισχυρη? ναι γλυκεια μου ακουσε λιγο για να καταλαβεις οταν ενας απλος ανθρωπος γινει βρυκολακας ξαφνικα αποκταει δυναμη εξυπναδα και απιστευτη ομορφια φανταζεσαι εσυ με τις ειδη πανεμορφες δυναμεις σου να γινεις βρυκολακας? θα γινεις 1000 φορες ποιο ομορφη για να σαγινευεις τα θυματα του και η φωνη σου θα φενεται στα αυτια τους νανουρισμα αγγελου...καταλαβες τωρα γλυκεια μου ποιοι ειναι οι βολτουροι και τι θελουν απο εσενα? για αλλη μια φορα παγωσα.....μεσα σε μια μερα εμαθα οτι με βασανιζε 6 χρονια τωρα..δεν μπορουσα να βγαλω απ το μυαλο μου ολα αυτα σκευτομουν συνεχεια το ενδεχομενο να παω στους βολτουρι να γινω βρυκολακας και μετα να μαγεψω τον αρο και να τον σκοτωσω επρεπε να παρω εκδικηση σκοτωσε τους γονεις μου.........η θεια μου λες και διαβαζε τις σκεψεις μου λαρα μην σκευτεσαι αρνητικα κοριτσι μου αυτα πανε τωρα εχεις την ζωη σου κοιτα να την ζησεις οσο ποιο φυσιολογικα γινεται. οσο μιλουσε εμενα το μυαλο μου καταστρωνε σχεδια....
    DEMONA CULLEN PATTINSON
    Eclipse Bitten
    Eclipse Bitten

Female Δίδυμος

Forks Student Profile

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η πλανευτρα μαγισσα (μια τελειως διαφορετικη ιστορια που ανατρεπει τα παντα)   Σαβ Apr 03, 2010 11:09 pm

3 μηνες αργοτερα.....................θεια θεια? ελα λαρα μου τι συμβαινει? εχω πολυ ευχαριστα νεα...τι ειναιπεσμου.....μας εκαναν προταση...ποιοι καλε? ηρθαν σημερα και μας ακουσαν κατι κυνηγοι ταλεντων τρελαθηκαν τους αρεσαμε παρα πολυ...τους αρεσες θες να πεις..ελα τωρα θεια το βαμπιρ ειναι γκρουπ ολοι μαζι κανουμε εξαιρετικη δουλεια...ναι ναι καλα ..παρακατω, μας προτεινανε να παμε αμερικη να τραγουδησουμε το καταλαβαινεις τι σημαινει αυτο για μενα ? ναι πως δεν καταλαβαινω ..αμερικη σημαινει τερμα η προστασια που σου παρεχει το λονδινο...το ηξερα οτι θα το πεις αυτο ελα τωρα θεια ολοκληρη αμερικη εμενα θα ψαχνουν .....λαρα δεν το διακινδυνευω αν παθεις κατι θα πεθανω...θεια σε παρακαλω ειναι το ονειρο μου εσυ μου ειπες να ζησω την ζωη μου ε ασε με να την ζησω εξαλου θα μας συνοδεψει ο κυριος ρομπινσον ...μμ τωρα μαλιστα ηρεμησα....καλε αυτος δεν ξερει που παν τα 4....νομιζεις θεια ο ανθρωπος εχει συγγενεις στη αμερικη που θα μας φιλοξενησουν εκει...και που θα μεινετε?....ακου αρχικα θα ξεκινησουμε απο τα μικρα μερη θα παμε σε μια μικρη κομοπολη φορκς λεγεται εχει γυρω στους 3000 κατοικους οποτε μην ανυσηχεις..αχ λαρα κοριτσι μου μην φυγεις εχω ασχημο προαισθημα δεν μπορω να σε βοηθησω αν φυγεις το ξορκι δεν πιανει αν εισαι αλλου...θεια σταματα πια με τους βρυκολακες δεν θα παθω τιποτα....την αποφαση μου την πηρα....μην ξεχνας οτι εισαι 16 χρονων και εισαι ανηλικη με μια κουβεντα μου δεν πας πουθενα...ναι αλλα εσυ που εισαι καλη θεια θα με αφησεις ετσι δεν ειναι θεια σαμανθα? μην προσπαθεις να με μαγεψεις μικρη μαγισσα...ελα θεια μου σε παρακαλω.......ειναι το ονειρο μου ...ασε με να το σκευτω λαρα σε παρακαλω. θα σου πω αυριο.
    DEMONA CULLEN PATTINSON
    Eclipse Bitten
    Eclipse Bitten

Female Δίδυμος

Forks Student Profile

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η πλανευτρα μαγισσα (μια τελειως διαφορετικη ιστορια που ανατρεπει τα παντα)   Σαβ Apr 03, 2010 11:21 pm

με κοιταει εντονα με αυτα τα χρυσοκαστανα ματια, δεν τον καταλαβαινω λες και προσπαθει να διαβασει το μυαλο μου τι προσπαθει να κανει? ποιος εισαι? γιατι ερχεσε στα ονειρα μου...σηκωθηκα ιδρωμενη το προσωπο του ειναι ακομα χαραγμενο μες στο μυαλο μου τι παραξενο αγορι....και ταυτοχρονα τοσο γλυκος....να σημαινουν κατι ολα αυτα? λαρα? λαρα? ναι θεια ερχομαι......
    DEMONA CULLEN PATTINSON
    Eclipse Bitten
    Eclipse Bitten

Female Δίδυμος

Forks Student Profile

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η πλανευτρα μαγισσα (μια τελειως διαφορετικη ιστορια που ανατρεπει τα παντα)   Δευ Apr 05, 2010 3:51 pm

Λοιπον κατσε θελω να μιλησουμε...πεσμου θεια.... λαρα το ξερω οτι δεν εισαι πια 10 χρονων το ξερω οτι περασες δυσκολα χρονια μετα το θανατο των γονιων σου οπως ξερω επισης οτι αξιζεις να εισαι ευτιχισμενη αυτο που θα σου πω ειμαι σιγουρη οτι μετα θα το μετανοιωσω αλλα η ζωη ειναι ενα μεγαλο σχολειο και πρεπει να την αντιμετωπισεις μονη σου....λοιπον μπορεις να πας αυτο το ταξιδι..........θεια μουυυυυυυυυυυ....σευχαριστωωωωωωωω......σταματα μικρη μου δεν τελειωσα..ολα αυτα θα γινουν με μια προυποθεση...τι? πεσμου ...οτι θες...Θα παρεις μαζι σου και τον λεο...θεια ελεος γιατι να τον παρω μαζι μου θα με πριξει....ο λεο θα σε προσεχει εχει ενστικτο...ναι καλα ενστικτο τον ειδα και με τον μαρκους..λαρα αυτος ειναι ο ορος μου η τον δεχεσαι και φευγεις η δεν τον δεχεσαι και μενεις εδω..πραγμα το οποιο θα με χαροποιουσε ιδιαιτερα...ενταξει ενταξει δεχομαι...πολυ ωραια λοιπον ποτε φευγετε? την αλλη βδομαδα αχ θεια μου δεν το πιστευω οτι θα φυγω ειμαι τοσο χαρουμενη ......ουτε εγω το πιστευω οτι σε αφηνω να φυγεις....ελα θειουλα μου δεν ειπαμε? μην κανουμε αρνητικες σκεψεις..ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ...
    DEMONA CULLEN PATTINSON
    Eclipse Bitten
    Eclipse Bitten

Female Δίδυμος

Forks Student Profile

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η πλανευτρα μαγισσα (μια τελειως διαφορετικη ιστορια που ανατρεπει τα παντα)   Δευ Apr 05, 2010 4:15 pm

Δεν το πιστευω......λεοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο....θειααααααααα......μα κανεις δεν με ακουει? τι φωναζεις σαν υστερικια? λεο κοψε την ειρωνια και πεσμου...μηπως ειδες τον ασημενιο μου σταυρο θα τρελαθω χτες το βραδυ τον ειχα ακουμπησει στο γραφειο μου σημερα ειναι αφαντος...και που να ξερω εγω που ειναι? οχου φυγε απ την μεση βιαζομαι ....καλα εσυ εισαι τρελη τελειως...θεια ειδες τον ασημενιο σταυρο μου? Ναι γλυκεια μου εγω τον εχω στον καθαρισα με λιγη σοδα κειτα τον καινουριος...αμαν βρε θεια μου πεστο μου τουλαχιστον και εφαγα τον κοσμο..Τι εχεις παθει μικρη απ το πρωι μες τα νευρα εισαι...Θεια το ξεχασες ? φευγω αυριο...ε και λοιπον ειναι αναγκη να χαλασεις τον κοσμο? θεια θελω να ειναι ολα ετοιμα δεν μπορω να τρεχω τελαιυτεα στιγμη.τελος παντων παω για καφε με τα παιδια θα τα πουμε σε λιγο φιλακια..προσεχε μικρη..ΝΑΙ ΘΕΙΑΑΑΑΑΑΑ
    DEMONA CULLEN PATTINSON
    Eclipse Bitten
    Eclipse Bitten

Female Δίδυμος

Forks Student Profile

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η πλανευτρα μαγισσα (μια τελειως διαφορετικη ιστορια που ανατρεπει τα παντα)   Δευ Apr 05, 2010 6:01 pm

Αχχ επιτελους θα δουμε λιγη λαμψη,λιγη φινετσα λιγο χολυγουντ...χαχαχαχα χαλαρωσε σαρα δεν παμε χολυγουντ...γιατι το λες χαβιε? ενταξει μπορει να μην ειναι χολυγουντ αλλα που ξερετε μπορει να δουμε και κανεναν ηθοποιο εκει το αποκλειεται? εχει δικιο η σαρα μπορει και να δουμε εχω ακουσει οτι γυριζουν μια ταινια εκει...λοιπον λαρα δεν μαςειπες πως το πηρε η θεια σου? μμμ ετσι και ετσι σημασια εχει οτι με αφησε να φυγω..εσυ μαρκους ειχες καποιο προβλημα με τους γονεις σου? οχι κανενα οι γονεις μου και ενα χρονο να λειψω απ το σπιτι χαμπαρι δεν θα παρουν λες και ειμαι αορατος...γιατι το λες αυτο μαρκους? γιατι λαρα ειναι η αληθεια..ποτε δεν νοιαστηκαν πραγματικα για μενα....Καθως ο μαρκους μιλουσε για τους γονεις του ενοιωσα να τον λυπαμαι εμενα μπορει οι γονεις μου να εφυγαν απ την ζωη αλλα μου δωσανε πολυ αγαπη ειναι πολυ ασχημο οι γονεις να μην σε νοιαζονται...ας αλαξουμε θεμα παιδια λοιπον χαβιε για πεσμου εισαι συμφωνος να γυρισουμε το sweet sacrifise sto forks? αν συμφωνω λεει..λαρα πλακα μου κανεις? δεν θα μπορουσαμε να βρουμε ιδανικοτερο μερος ειναι οσο γκοθικ το θελουμε εχει τελεια τοπια ασε που εχει και εναν μυθο το μερος...τι εννοεις? να εχτες μπηκα στο google και εμαθα οτι εκει εχει κατι τυπους οι οποιοι ειναι μαλλον ινδιανοι και το παιζουν λυκοι κατι τετοιο....χαχαχα ναι καλα σιγα μην το παιζουν και αρκουδες ελα τωρα χαβιε αυτα τα λενε για να τραβηξουν τον επισκεπτη....δεν ξερω σαρα οτι διαβασα σου λεω...λυκοι? αλλο και τουτο παλι.....αυτο καλητερα να μην το πω στην θεια μου γιατι θα εχουμε υστεριες...λοιπον παιδακια τι λετε φευγουμε? αυριο εχουμε μακρυ ταξιδι...αχ ναιιιιιιιιι τι καλαααα......σαρα μπορεις να μην τσιριζεις μες στο αυτι μου?χαχαχα αντε παμε...λαρα? να σε παω μεχρι το σπιτι? ε...ναι...γιατι οχι...λαρα να σε ρωτισω κατι?πεσμου .......γιατι δεν θελεις να ειμαστε μαζι? ξερεις οτι 2 χρονια τωρα ειμαι ερωτευμενος μαζι σου οσο δεν παει......μαρκους το ξερω και με κολακευει ιδιαιτερα αλλα.....δεν θελω να ακουσω το αλλα...με βουταει με δυναμη και αρχιζει να με φιλαει με τετοιο παθος που σταματησα να του αντιστεκομαι.....ηταν ολοφανερο οτι το ειχα αναγκη αυτο το φιλι...μετα απο κανενα 10λεπτο επιτελους ξεκολησαν τα χειλη μας..δεν το πιστευω οτι σε φιλησα δεν το πιστευω ....λαρα δεν μπορεις να φανταστεις τι δωρο μου εκανες σημερα...μαρκους δεν σου κρυβω οτι μου αρεσεις πολυ απλα δεν ειμαι ετοιμη ακομα για σχεση εχω αλλα στο μυαλο μου....ενταξει δεν θα σε πιεσω ουτε θα σου ζητησω κατι παραπανω απ αυτο που μπορεις εσυ να μου δωσεις..σου υποσχομαι οτι θα περιμενω μεχρι να εισαι ετοιμη για κατι τετοιο σαγαπαω λαρα ειμαι τρελος για σενα εισαι οτι ποιο ομορφο υπαρχει στον πλανητη....δηλαδει μονο το εξω βλεπεις? το μεσα δεν εχει καμια σημασια για σενα? μα φυσικα λαρα εσυ τα εχεις ολα γιαυτο σαγαπω....Μαλιστα οκ μαρκους τα λεμε το πρωι στο αεροδρομιο....ειπα κατι που σε πηραξε? οχι μην ανυσηχεις μια χαρα ειμαι καληνυχτα.....
    DEMONA CULLEN PATTINSON
    Eclipse Bitten
    Eclipse Bitten

Female Δίδυμος

Forks Student Profile

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η πλανευτρα μαγισσα (μια τελειως διαφορετικη ιστορια που ανατρεπει τα παντα)   Δευ Apr 05, 2010 6:15 pm

Μπα βρηκες το δρομο για το σπιτι? λεο κοφτο δεν εχω ορεξη...τι εγινε παλι???ελα πες τα στο μπουμπουκο σου......παρε την ουρα σου απ την μυτη μου ανοητο γατι....δεν καταλαβαινω την δυναμη σου, την γλυκαδα που την βλεπουν ολοι? εγω βλεπω την μαγισσα την φουρκα....οχουυυυυυυυυυυυυυ ασε με...ελα να σου πω κακομαθημενη μαγισσα θες δεν θες απο αυριο θα με τρως στην μαπα συνεχεια γιαυτο καλο θα ηταν να μου πεις τι εχεις....τιποτα δεν εχω απλα να....φιλιθηκαμε με τον μαρκους....τι??????? αυτο το λες τιποτα? μπορει να κολησες τιποτα μικροβια απ το σιχαμενο διποδο εισαι τρελη κυρα μου?/???χαλαρωσε ζηλιαρικο γατι......του ειπα οτι δεν ειμαι ετοιμη για σχεση εννοειτε οτι δεν εισαι ετοιμη εισαι πολυ μικρη ακομα για ερωτες αχουυυ τι θελω και σου μιλαω εσυ εχεις ποιο παλια μυαλα και απ την ακροπολη...και τελικα τι εκανες????καληνυχτα λεοοοοο....
    DEMONA CULLEN PATTINSON
    Eclipse Bitten
    Eclipse Bitten

Female Δίδυμος

Forks Student Profile

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η πλανευτρα μαγισσα (μια τελειως διαφορετικη ιστορια που ανατρεπει τα παντα)   Δευ Apr 05, 2010 7:03 pm

περιφερομαι στο δασος.....φοβαμαι...ξαφνικα βλεπω φωτια αναμενη ενα αγορι καθεται εκει και φενεται λυπημενος μου φενετε γνωστος.....μα ναι ειναι αυτος...μα γιατι κλαιει τι εχει? μιλησε μου σε παρακαλω...με ακους? με ακους? ξυπνααααααααααααααα θα χασουμε το αεροπλανο...ε? τι? ποιο? αχ οχι το αεροπλανο σηκωθηκα σαν την παλαβη να προλαβω να κανω τι? να ντυθω? να κανω μπανιο? να ετοιμασω βαλιτσες? αχ γιατι παναγιτσα μου με εκανες τοσο αγχοτικια? λαρα ελα να φας το πρωινο σου.....τρελαθηκες μωρε θεια μου πρωι πρωι? εδω σου λενε θα χασω το αεροπλανο για πρωινο ειμαι? ε ενταξει προλαβαινουμε να τσιμπισουμε κατι μην παμε με αδειο στομαχι...αμαν ρε λεο με την πεινα σου αμαν.....λεο ελα δω χρυσο μου.....μπραβο σαμανθα δωσε μου κατι να φαω γιατι αμα περιμενω απ την λαρα σωθηκα...αστο φαι τωρα και ακουμε προσεχτικα..δεν θα την αφησεις λεπτο απ τα ματια σου θα γινεις η σκια της και οτι κακο δεις το μονο που θα κανεις ειναι να τριψεις αυτο το μεταγιον και θα εχουμε αμεση εποικοινωνια ειμαστε συμφωνοι? λοιπον στο δενω στο λαιμο κοιτα μην το χασεις...δεν το χανω ....απλα δωσε μου κατι να φαωωωωωωω....οριστε παρε κοιλιοδουλο γατι...και οπως ειπαμε.....λεοοοοο τελειωνεεεεε το ταξι περιμενει ερχομαιιιιιιιι αντε να τελειωνουμε επιτελους
    DEMONA CULLEN PATTINSON
    Eclipse Bitten
    Eclipse Bitten

Female Δίδυμος

Forks Student Profile

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η πλανευτρα μαγισσα (μια τελειως διαφορετικη ιστορια που ανατρεπει τα παντα)   Δευ Apr 05, 2010 8:49 pm

Λαρα μου υποσχεσου μου οτι θα προσεχεις πολυ σε παρακαλω..ναι θεια στο υποσχομαι οτι γινει τηλεφωνο...και προς θεου μην γινεσαι στοχος σε καμια των περιπτωσεων μην χρησιμοποιησεις την κινητικη σου δυναμη.Ενταξει θεια μου ενταξει στο καλο μωρο μου στο καλο λεοοο οπως ειπαμεε....ελεος θεια μας βλεπει ο ταξιτζης....γεια σας στο καλο.....ουφ επιτελους φυγαμε......στο αεροδρομιο παρακαλω...οτι θελει η κουκλιτσα μας...ο λεο ανετριχιασε ολοκληρος απ τα νευρα δεν ειχε και αδικο με κοιτουσε σαν ξερολουκουμο με εγδυνε με τα ματια του αυτος ο ταξιτζης ηταν τοσο σιχαμενος που αν ειχα γουνα θα ειχα ανετριχιασει και εγω..καθως πηγαιναμε στο αεροδρομιο η σκεψη μου δεν εφευγε απ το μελαχγολικο αγορι στον υπνο μου...κατα καποιο τροπο τοσα βραδια τον ειχα συνηθησει μου φενονταν πολυ οικειος αν ηταν αληθινος θα ηθελα πολυ να μπορουσα να τον κανω να χαμογελασει.......φτασαμε κουκλιτσα...δεν ξερω πως μου βγηκε εκεινη την ωρα αλλα εσπασα τον κανονα ακομα δεν ειχα φυγει απ το λονδινο ο καφες που βαστουσε ο σιχαμενος ταξιτζης του ηρθε θεου θελοντως ολος στην μουρη...πολυ το ευχαριστηθηκα ο λεο με κοιταξε με τρομο αλλα και με μια κρυφη ευχαριστηση στα ματια .....τι? μα? πως?...δεν ηξερε απο που του ηρθε...οριστε τα λεφτα σας ευχαριστω πολυ....χαχαχα το ειδες αυτο λεο? του αξιζε πες την αληθεια...λαρα καταλαβες τι εκανες? χρησιμοποιησες.....ναι ξερω την δυναμη μου ε και?? του χρειαζονταν δεν νομιζεις? ναι αλλα....αλλα τιποτα προσεχε κακομοιρη μου μην πεις τιποτα στην θεια θα εχεις την τυχη του ταξιτζη.....να και οι αλλοι .....σαραα? χαβιεε? που ειναι ο μαρκους? εχει παει να προμιθευτει αλεξιπτωτα...χαχαχαχαχα τωρα καταλαβε οτι φοβατε τα αεροπλανα..χαχαχαχα ωραια κατι μου λεει οτι αυτη η πτηση θα μας μεινει αξεχαστη.......
    DEMONA CULLEN PATTINSON
    Eclipse Bitten
    Eclipse Bitten

Female Δίδυμος

Forks Student Profile

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η πλανευτρα μαγισσα (μια τελειως διαφορετικη ιστορια που ανατρεπει τα παντα)   Τρι Apr 06, 2010 12:07 pm

ελα τωρα μαρκους κανεις σαν μωρο σιγα........ναι καλα και αν σταματησει να δουλευει καμια τουρμπινα? λιγο το εχεις να πεσουμε? οχι δεν το εχω λιγο αλλα αν γινει κατι τετοιο να εισαι σιγουρος οτι απο εμενα θα το βρεις γιατι αυτο θα το παρω ως γρουσουζια....οο ελα τωρα λαρα σου παει καρδια να τον πηραξεις? κοιτα τον τον κακομοιρη του εχει φυγει ολος ο τσαμπουκας χαχαχαχαχαχα..σταματα να γελας σαρα δεν ειναι αστειο στα αληθεια εχω προβλημα με τα αεροπλανα απο παιδι.......χαχα ποσο χαιρομαι αυτο το ταξιδι...ειχε δικιο η σαμανθα να με παρεις μαζι σου. Τι κακος που εισαι λεο χαιρεσαι με τον πονο των αλλων ?? ντροπη σου....ελα τωρα λαρα μια μικρη ευχαριστηση εχω και εγω ασε με να την απολαυσω.....κοιταξτε παιδια το μανχαταν ειναι αυτο? ουαου θελω να κατεβω τωρα.........για ψωνια......ασε τα ψωνια σαρα και ρωτα τι ωρα φτανουμε...μαρκους εισαι καλητερα? αμα μου δωσεις ενα φιλι σιγουρα θα μου περασουν ολα...τι θα ελεγες για μια νυχια στην μουρη? θα σου περνουσαν ολαααααα? λεοοο σταματα....Μα γιατι μιλας συνεχεια σε ενα γατι? δεν του μιλαω απλα γρατζουναει το καθισμα.....δεν μου απαντησες....παρακαλουνται οι κυριοι επιβατες να........οριστε σε μιση ωρα φτανουμε υπομονη μαρκους υπομονη........ουφ τι θελω και μπλεκω...γιατι εκατσα να με φιλησει? τωρα του εδωσα ελπιδες..καλα να παθω.τωρα θα τον εχω μεσα στα ποδια μου και δεν θα μπορεσω να κανω τιποτα....εμ οταν μιλαει ο λεο δεν τον ακουμε στο ειχα πει απ την αρχη οτι αυτο το διποδο θα σου δημιουργησει μπελαδες....εεεε δεν υποφερεσαι πια μαρκους? κρατας μια στιγμη τον λεο? τι? οχι....μα τι κανεις...λαρα θα μου το πληρωσεις αυτοοοοοοο χαχαχαχαχαχα οτι πεις λεο οτι πεις......δεν ξερω γιατι αλλα με το που πατησαμε στο εδαφος ενοιωσα μια αυρα πολυ παραξενη....η σαρα σηκωθηκε να πανιγυρισει την εξοδο μας.......φτασαμε στο φορκςςςςςς ......ναι τι παραξενο φτασαμε..........
    DEMONA CULLEN PATTINSON
    Eclipse Bitten
    Eclipse Bitten

Female Δίδυμος

Forks Student Profile

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η πλανευτρα μαγισσα (μια τελειως διαφορετικη ιστορια που ανατρεπει τα παντα)   Σαβ Apr 10, 2010 10:39 am

παιδια σας παρακαλω μην απομακρυνεστε.....ειπε ο κυριος ρομπινσον και μας κοιταξε οσο μπορουσε ποιο αυστηρα αν και ηξερε οτι δεν του βγαινει και πολυ το αγριο....παιδια? σσσ ελατε να σας πω. Με κρυφη λαχταρα η σαρα μας καλει κοντα της για νας μας πει κατι, το ξερετε οτι ο κυριος ρομπινσον το κανελωνει το γαλακτομπουρεκο? τι κανει? λεει ο μαρκους.. τριβει το πιπερι ντεεε...ωριστε? λεει και ο χαβιε....σε καποια στιγμη δεν αντεχω την πλακα που της κανουν και φωναζω ειναι ΓΚΕΙ πως το λενε ελεος......ουπς ........ο κυριος ρομπινσον με κοιταει πραγματικα με αγριο υφος μις αντερσον...ειπατε κατι? τωρα την εβαψα το πολυ πολυ να με στηλει πακετο στο λονδινο εε ξερετε κυριε ρομπινσον.....με πλησιαζει και με κοιταει στα ματια....με κοιταει περιεργα θα ελεγα....μα καλα πρωτη φορα με βλεπει? κυριε ρομπινσον? με κοιταει σαν παιδακι που βλεπει μια τεραστια τουρτα σοκολατας στην βιτρινα...ο λεο μου κανει νοημα να απομακρυνω τα ματια μου απ τα δικα του..μα..τι λες...δεν καταλαβαινω δεν του εκανα κατι.....ο μαρκους σαν να την καταλαβε την δουλεια και με τραβηξε διπλα του..ξαφνικα ο κυριος ρομπινσον σαν να ξυπνησε τωρα τιναχτηκε οπως οπως και μας εκανε νοημα να τον ακολουθησουμε. Ο μαρκους σε ολη την διαδρομη δεν με αφησε απ τα ματια του ...ενιωθα οτι μολις ειχα πατησει το ποδι μου εδω και γινοντουσαν ειδη περιεργα. πραγματα.

Περιμένω τα σχόλια σας στο: http://www.bellandedward.org/forum-f36/topic-t833-150.htm

Η πλανευτρα μαγισσα (μια τελειως διαφορετικη ιστορια που ανατρεπει τα παντα)

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
    Σελίδα 1 από 4Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4  Next

Similar topics

-
    » Τα πάντα για τη ζελατίνη
    » Αγαπημενος χαρακτηρας.

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
    Bella And Edward ::  :: -